Sajnos nem tudtunk hetente járni, mert hol Detti volt beteg, hol a talaj volt rossz, hol pedig sajnos Remény volt lesántulva. Így előfordult az is, hogy egy hónapban csak egyszer voltunk. De a lóimádat így is megmaradt, és mindig lelkesen várta a leányzó a következő lovaglást.
A lovarda azonban-nagy bánatunkra-2013 májusában végleg bezárta kapuit.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése