2013. december 29., vasárnap

Ovis lovaglás

Detti egyre ügyesebben, egyre többet lovagolt. Az ovis lovaglás mellett elkezdett ügetni, könnyűügetni is. (Természetesen mindezt futószáron!) Sokat fejlődött az egyensúlyérzéke, és fegyelmezett(ebb) lett... már amennyire ez egy ilyen pici gyermektől elvárható. ;)
Sajnos nem tudtunk hetente járni, mert hol Detti volt beteg, hol a talaj volt rossz, hol pedig sajnos Remény volt lesántulva. Így előfordult az is, hogy egy hónapban csak egyszer voltunk. De a lóimádat így is megmaradt, és mindig lelkesen várta a leányzó a következő lovaglást.
A lovarda azonban-nagy bánatunkra-2013 májusában végleg bezárta kapuit.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése