2013. december 29., vasárnap

Kezdetben...

Egészen pici korától kedvelte a lovakat. Négy hónaposan lett először felültetve egy vásári pónira, nem félt. :) Ahogyan cseperedett, minden alkalommal az ilyen vásárokon pónigolni akart. Valamiért különösen szerette. :) Titkon reméltem, hogy ez soha nem fog változni. Talán neki sikerül, ami anyjának nem. Talán bátrabb lesz és többre viszi a lovakkal...
3 évesen (és ez nem vicc) egy lovas műsor láttán közölte, hogy ő lovagolni akar, és ettől a későbbiekben sem tágított. A közelben-a kiserdőben volt egy lovarda, azt néztük meg. A leányzó sétáltatását szívesen elvállalják telefonos egyeztetés alapján... Hát jó, ezt is megnéztük, meglátjuk hogy alakul...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése